Plyšový medvěd 160 cm

Plyšáci - plyšové hračky
Dárky z lásky

Cena s DPH:2799.00 Kč
Záruka:60 měs.
Dostupnost: na objednávku
ks

Krásný velký medvěd 160cm. Tento luxusní plyšový medvěd 160cm se nedá srovnat se zbožím, které se běžně prodává v obchodech ČR. Kvalita zpracování i použitý materiál je na maximální úrovni a z tohoto plyšáka budete nadšení. Naše myšlenka: takto velkého plyšáka kupujete jednou za život na celý život, je tedy nutné koupit maximálně kvalitní a propracovanou variantu produktu.

Tento produkt nemáme skladem a zasíláme jej pouze po uhrazení předplatby na náš účet. Zboží totiž jde přímo od výrobce na Vaši adresu a k tomu my dáme pokyn až po uhrazneí platby. Doba dodání je cca 1 měsíc. Pokud máte o zboží zájem, proveďte klasickou objednávku a naši zaměstnanci Vás poté budou kontaktovat.

Krásný, velký, měkký a heboučký kamarád pro Vaše dítě - tento plyšový medvěd, plyšový medvídek bude vždy na Vaše dítě čekat a když nebude moc zlobit, možná ho Vaše dítko veme sebou do své postýlky...

 

Naše další levné produkty!

 

Diskuse

levné peněženky, krásná levná paruka velký výběr designů, které potěší každého muže, ale hlavně levé manžetové knoflíčky.  Zdravotnická technika, schodolezy, schodolez. zkuste taky vojenské hodinky. Ovšem pokud chcete opravdu unikátní dárek, pak doporučujeme tyto mechanické hodinky. Ve světě krásných vlasů budete za hvězdu s produkty od dámské paruky. Můžeme Vám pomoci vyřídit dotace na schodolez. Zkuste nového koníčka, co takhle rýžování zlata? Je to bomba!

Dotaz na prodejce