Naši partneři

Schodolezy Morava – Schodolezy na Moravě.

Nabízíme servis, poradenství a prodej následujících produktů : schodolez, schodolezy, kolečkové schodolezy, pásové schodolezy, kolečkový schodolez, pásový schodolez, skůtr pro nemohoucí, skůtry pro postižené. Jsme schopni Vám nabídnout veškerý servis i výkup použitého schodolezu, či elektrického skůtru. Zdarma Vám porádíme, jak získat až 100% dotaci na schodolez (ze sociálního odboru – sociálky). Máme s prodejem zdravotnické techniky téměř 20 leté zkušenosti, proto Vám umíme vyjít vstříc a poradit s většinou problémů. Řešíme i odkup zdravotnických pomůcek (schodolezy, postele, vozíky, skůtry atd.) z pozůstalosti.

Zabýváme se touto problematikou prakticky dvacet let a za tuto dobu jsme načerpali orpavdu dost zkušeností. Pokud tedy od nás budete chtít poradit například se schodolezy, my se nebudeme opírat a naučené fráze a teoretické příručky, ale přesně a jasně Vám navrhneme nejlepší řešení dané situace, protože řešení máme opravdu na vše.


Unikátní, ručně dělané, dřevěné nástěnné hodiny.

Sháníte krásné nástěnné hodiny do Vašeho domova, chcete koupit hodnotný originální dárek, máte rádi speciality a unikátnosti všeho druhu? Pak by Vás mohly zajímat naše ručně vyráběné nástěnné dřevěné hodiny. Spolupracujeme s řezbáři a tesaři, kteří mají zkušenosti s opracováním dřeva více než 30 let ! Každé naše dřevěné nástěnné hodiny jsou unikát ! Můžeme Vám vyrobit podobné nástěnné hodiny, které najdete na našich stránkách, hodiny však nebudou nikdy stejné! Výrobek, který si objednáte už nikdy ve stejném provedení nebude vlastnit nikdo jiný na Světě. Vyzdobte si svůj domácí interiér jedním z našich krásných kousků. Naše filosofie je postavena na blízkém vztahu k přírodě, proto používáme pouze přírodní materiály, jako dřevo, kov, len atd. Naše nástěnné hodiny jsou jen minimálně lakovány (v nezbytné míře, proti hmyzu). Nejsou mořeny, ani klíženy a nebudou Vám tak ve Vašem domově vypouštět žádné chemické látky.

Více zde : www.drevene-hodiny-nastenne.cz

Dámské paruky – levné paruky, super kvalita i cena !

Nabízíme levné dámské paruky. Prodáváme paruky z velmi kvalitního umělého vlákna. Každá naše paruka je k nerozeznání od paruky z pravých vlasů. Vyplnili jsme našim sortimentem díru na trhu. Nabízíme totiž paruky, za ceny, které jsou běžné u karnevalových „neprofesionálních paruk, ale přitom kvalitativně jsou na stejné úrovni, jako paruky za tisíce korun, které se prodávají v buticích. Máme jednotnou a transparentní cenu a sice 499, či 599 Kč/ks. Profesionální dámské paruky také můžete zakoupit za výhodnou cenu. Nevěřte obchodnické frázi, že co je levné, není kvalitní. V mnoha případech to neni pravda. Lacné parochne možete najisť aj v tomto eshope.

Vyzkoušejte naše dámské paruky a zjistíte, že i takto levné paruky mohou být velmi kvalitní. Pokud chcete paruky levně, jsme pro Vás tou pravou volbou !

Více zde : http://paruky.proeshop.cz

Originální dárky pro muže na celý život můžete najít v našem obchodě s manžetovými knoflíčky. Manžetové knoflíčky jsou přesně tím dárkem, které muž využije po celý život a budou vždy připomínat okamžik jejich obdržení. Protože každý muž je jiný s jinou zálibou, nabízíme v našem eshopu s manžetovými knoflíčky různé vzory a typy dle profesí, zájmů, sportů, apod. U nás můžete najít knoflíčky se znaky aut, ale i tématické jako např:pro kynology, policisty, vojáky, učitele, muzikanty apod. více info najdete zde : manzetoveknoflickyx.cz Pro našich slovenských zákazníkov máme aj eshop pripravený tu : http://www.gombikymanzetove.eu/

Oblečení na párty, krásné trendy boty v kolekci 2013 - módní dámské kozačky z háčkované siťkoviny, Máme moderní dance a clubwear. Doplňkově také můžete v našem eshopu najít spodní prádlo, korzety, oblečky, úplé šaty apod. Párty oblečení z USA a Anglie, delší doby dodání jsou vykoupeny výbornými cenami, více info hledejte zde : http://partyobleceni.cz/

Velký výběr opravdu levných a značkových peněženek. Nakupujte výhodně. Nabízíme stovky designově odlišných peněženek v různých variacích. U nás můžete nakupovat peněženky Hello Kitty, skejtové peněženky. Peněženky značky aut a další typy zde http://levnepenezenky.cz/

Pro výpomoc dámského vzhledu se v dnešní době používá spiusta pomůcek. Vždyť vzhled a péče o tělo je dnes již běžnou součástí každodenních navyků. A tak se kromě různých tělových doplňků a vylepšení dbá i na nehty, obočí, řasy a vlasy. Právě vlasy představují pro mnoho žen velký problém, protože dobře vědí, že je muži vnímají jako velmi erotickou záležitost. Pro ženy, kteří si nechtějí zvykat na paruku a zároveň si nechtějí denně připínat sponečky z vlasů clip in, je ideální varianta příčesek. Příčesy nejsou ničím neobvyklím a v dnešní době jsou stále více v módě. Příčesy a další vlasové doplňky hledejte zde www.pricesy.eu. Další variantou v tomto směru jsou pak vlasy na připnutí, z anglického vlasy clip in. Nabízíme kvalitní umělé vlasy clip in z kanekalonu pro každodenní použití.

Opravdu kvalitní zboží se pozná podle toho, kolik je s ním lidi spokojeno. Toto je přesně ten typ zboží, které nabízíme na naší strance s levnými parukami. Naše kvalitní ,avšak levné paruky z kanekalonu se hodí pro denní použití. Vjodné jsou jak pro zákaznice, které paruky potřebují, tak pro ty, které se chtějí pouze zkrášlit na párty, či jinou událost.

Nové dietologické centrum v Ostravě Vás zve do svého sídla na Kuřím Rynku, abyste si i Vy mohli zdarma přesvědčit o našich nových metodách. Přijďte s námi hubnout bez hladu a stresu, naše metody fungují všem. Více info zde www.stihli.cz

Každá žena miluje šperky a luxus, hledáme v sobě svou nezaměnitelnost, svůj jedinečný styl. S prsteny Pandora jej bezpochyby získáme. Dánská značka Pandora je již dlouhé roky synonymem kvality a elegance, vyniká originalitou a nadčasovostí svých šperků. Tyto šperky jsou prodávány v 80-ti zemích světa již od roku 1982 kdy byla firma založena v Kodani. Prsteny jsou vyráběny z vzácných kovů ( zlata, stříbra, platiny), které jsou bohatě zdobeny drahými kameny, jako jsou diamanty, topasy a rubíny,nebo také přírodními drahokamy perlami a jantary, ale i synteticky vyráběnýmy kameny jako jsou například zirkony či křišťálové sklo. Jejich styl je spojením perfektní ruční práce a nejnovější technologie. S prsteny Pandora se bude každá z nás cítit výjmečně. Kombinací originálních prstenů s ostatními šperky od firmy Pandora si může každá z nás vytvořit svou vlastní nezaměnitelnou kolekci. Nadčasová krása těchto prstenů ve spojení s přijatelnou cenou je lákadlem pro každou ženu. Ať už si vyberete snubní prsten s platiny či zlatý zásnubní prsten s diamantem, nebo jen prsten pro radost vždy budete středem pozornosti a pro vás bude tento jedinečný šperk pokladem vaší šperkovnice. Zdroj: http://pandora-sperky.cz/

Naše další levné produkty!

 

Diskuse

levné peněženky, krásná levná paruka velký výběr designů, které potěší každého muže, ale hlavně levé manžetové knoflíčky.  Zdravotnická technika, schodolezy, schodolez. zkuste taky vojenské hodinky. Ovšem pokud chcete opravdu unikátní dárek, pak doporučujeme tyto mechanické hodinky. Ve světě krásných vlasů budete za hvězdu s produkty od dámské paruky. Můžeme Vám pomoci vyřídit dotace na schodolez. Zkuste nového koníčka, co takhle rýžování zlata? Je to bomba!