Pantofle pro důchodce

TV produkty

Cena s DPH:299.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost: skladem 3 ks
ks
  • super dárek pro seniory a imobilní
  • pantofel se přilepí k zemi a nehne se
  • ideální do sprchy a vany

Už žádné úrazy ve sprše či vaně ! S tímnto jednoduchým pomocníkem budou mít Vaši rodiče, či prarodiče pobyt v koupelně o 100% bezpečnější.

Pantofel se přisaje k dlažbě a nehne se,

Unikátní masážní pantofle obsahuje tisíc štětin, které důkladně odstraní všechny nečistoty a příjemně namasíruje bolavé a unavené chodilo. Masážní a čistící pantofle je opatřena ze spodní části přísavky, které zamezí pohybu pantofle při masáži a čištění.

Pantofle je rovněž opatřena "škrabátkem" na paty, které jednoduchými pohyby odstraní starou a přebytečnou kůži z paty. Krom toho je tato masáž velice příjemná a jistě zvedne náladu po nejednom těžkém dni.

 

Naše další levné produkty!

 

Diskuse

levné peněženky, krásná levná paruka velký výběr designů, které potěší každého muže, ale hlavně levé manžetové knoflíčky.  Zdravotnická technika, schodolezy, schodolez. zkuste taky vojenské hodinky. Ovšem pokud chcete opravdu unikátní dárek, pak doporučujeme tyto mechanické hodinky. Ve světě krásných vlasů budete za hvězdu s produkty od dámské paruky. Můžeme Vám pomoci vyřídit dotace na schodolez. Zkuste nového koníčka, co takhle rýžování zlata? Je to bomba!

Dotaz na prodejce