Organizér na šperky

TV produkty
Dárky pro ženy

Cena s DPH:499.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost: skladem 3 ks
ks
  • levný organizér na šperky
  • 36 individuálních kapes a 18 poutek se suchým zipem
  • Rozměry: 45 x 102 cm
  • Mnoho prostoru pro Vaše šperky

Pokud neustále chaoticky hledáte svoje náušnice a náhrdelníky nebo bojujete s neskladností klasické šperkovnice, máme pro vás řešení. Je jím organizér lehký jako pírko, který nezabere moc místa a navíc má styl! Vypadá jako šaty a stejně jako je ho můžete zavěsit na ramínko a uložit i se šperky do skříně nebo pověsit na dveře.

Organizér s designem šatů má rozměry 45×102 cm. Je využitelný z obou stran, čímž se maximalizuje použitelný úložný prostor. Celkem 36 průhledných kapes a 18 poutek na suchý zip bez problémů uschová všechny vaše cennosti, šperky a jiné nezbytné maličkosti.

 

Naše další levné produkty!

 

Diskuse

levné peněženky, krásná levná paruka velký výběr designů, které potěší každého muže, ale hlavně levé manžetové knoflíčky.  Zdravotnická technika, schodolezy, schodolez. zkuste taky vojenské hodinky. Ovšem pokud chcete opravdu unikátní dárek, pak doporučujeme tyto mechanické hodinky. Ve světě krásných vlasů budete za hvězdu s produkty od dámské paruky. Můžeme Vám pomoci vyřídit dotace na schodolez. Zkuste nového koníčka, co takhle rýžování zlata? Je to bomba!