Bluetooth handsfree do auta

Dárky pro muže
Výprodej - slevy až 80 %
Dárky z lásky
Originální dárky
Netradiční dárky
USB zajímavé dárky

Cena s DPH:1299.00 Kč
Doporučená cena:3000.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost: vyprodáno
ks
  • Bluetooth handsfree do auta - sleva 65% !
  • technologie Crystal Clear VX110, pro čistý zvuk
  • velmi kvalitní zvukový přenos
  • spárování s telefonem během 5 sekund

Tento Bluetooth handsfree do auta je špičkou mezi handsfree na trhu. Kříštálově čistý zvuk, díky převratné technologii Crystal Clear VX110. Žádný šum, žádné rušení rádia, pohodlné ovládání na volantu. Toto bluetooth handsfree do auta Vám nabídne intiutivní ovládání, přímo na volantu (variabilní rozpětí pro všechny typy volantů). Instalace během pěti sekund a spárování s mobilem dalších 5 sekund. Zvládne to opravdu každý, žena i muž. Jakmile toto bluetooth handsfree do auta jednou spárujete s mobilním telefonem, už se nemusíte o nic starat , přístroj si Váš telefón bude pamatovat. Toto bluetooth hands free do auta oceníte nejen při dlouhých cestách, prostě Vám v kapse zazvoní mobil a kliknutím na volantu rázem odpovíte. Toto hands free má 10 stupňů hlasitosti a také funkci "mute" pro okamžire ztlumení zvuku, je-li to potřeba. Silný mikrofón i reproduktory.

Typ : VCICK ( Verbal Caller Id Car Kit), SIG. Inc.

Vzor : BCK - 77

Výrobce : Numeric

Maximální délka hovoru (při plném nabití) : až 8 hodin

Pohotovostní režim (při plném nabití) : až 160 hodin

Podporované přístroje : všechny mobilní telefóny s podporou Bluetooth

Upozornění pro firmy : prosíme nežádejte nás o množstevní slevu, pokud je množství, které chcete odebrat menší než 20 kusů. Cena je už tak maximálně příznivá a při koupi např. 5 kusů opravdu není možná, žádná další množstevní sleva. Děkujeme za pochopení.

Naše další levné produkty!

 

Diskuse

levné peněženky, krásná levná paruka velký výběr designů, které potěší každého muže, ale hlavně levé manžetové knoflíčky.  Zdravotnická technika, schodolezy, schodolez. zkuste taky vojenské hodinky. Ovšem pokud chcete opravdu unikátní dárek, pak doporučujeme tyto mechanické hodinky. Ve světě krásných vlasů budete za hvězdu s produkty od dámské paruky. Můžeme Vám pomoci vyřídit dotace na schodolez. Zkuste nového koníčka, co takhle rýžování zlata? Je to bomba!