3D optická myš na prst

Originální dárky
USB zajímavé dárky

Cena s DPH:449.00 Kč
Doporučená cena:699.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:7 až 14 dnů
ks

* ultramoderní dárek
* futuristický vzhled
* vysoká praktičnost - možno použít mimo stůl
* 33 % sleva !!!  (do odvolání)

Chcete něco co je opravdu originální a zároveň to bude vzbuzovat zvědavé otázky od Vašich kamarádů? 3D Optická myš je přesně to co potřebujete jednoduše jí pomocí suchého zipu připevněte na ukazováček, namiřte optické čidlo a tahem své ruky pohybujte kurzorem, pomocí palce pak ovládáte tlačítko pro levý a pravý klik a rolovací kolečko. Geniálně jednoduchý a při tom stylový dárek.

Ležíte v posteli s notebookem a potrebujete myš? - vyřešeno! Tato optická 3D myš funguje třeba na peřině, nebo jakékoliv podložce. Už k použití myši nepotřebujete speciální podložku pod myš, ani stůl !  (viz obrázek 5)
 

Naše další levné produkty!

 

Diskuse

levné peněženky, krásná levná paruka velký výběr designů, které potěší každého muže, ale hlavně levé manžetové knoflíčky.  Zdravotnická technika, schodolezy, schodolez. zkuste taky vojenské hodinky. Ovšem pokud chcete opravdu unikátní dárek, pak doporučujeme tyto mechanické hodinky. Ve světě krásných vlasů budete za hvězdu s produkty od dámské paruky. Můžeme Vám pomoci vyřídit dotace na schodolez. Zkuste nového koníčka, co takhle rýžování zlata? Je to bomba!