Didaktický Montessori medvěd 100 cm

Cena s DPH:1399.00 Kč
Záruka:36 měs.
Dostupnost: skladem
ks

Pomozte dětem rozvíjet jejich potenciál !

Maxi medvěd - válej se a rozvíjej smysly (jemná motorika, hmat, logika, rozpoznávání tvarů a barev).

Montessori hračka Medvěd - edukační Montessori pomůcka pro děti.

Medvěd má na těle různé tvary a vzory a další stejné má v kapsičce v bříšku. Úkolem je správně dílky přiložit. Pak je zase schovat do bříška a relaxovat na měkoučkém méďovi.

Správný vývoj smyslového vnímání je u dětí velmi důležitý. Proto jsou pro vás a vaše děti vymýšlíme smyslové hračky, které zábavnou formou procvičují především zrak, sluch a hmat. Tyto didaktické hračky navíc podněcují kreativitu, fantazii a mohou nastartovat pozdější rozvoj talentu.

Smysly hrají důležitou roli ve vývoji dítěte. Hmat chrání dítě před nebezpečím a pomáhá mu poznávat svět. Pomocí sluchu a zraku dítě vnímá zvuky a obrázky a postupně chápe jak svět kolem něj funguje. Smysly také hrají důležitou roli v rozvoji komunikace, protože smyslová centra v mozku obklopují centrum řeči. Jsou také nepostradatelné pro dětskou paměť a učení.

Do poznámky uveďte preferovanou variantu výrobku ( béžový medvěd, zelený medvěd, růžový medvěd, růžová kočka)

Naše další levné produkty!

 

Diskuse

levné peněženky, krásná levná paruka velký výběr designů, které potěší každého muže, ale hlavně levé manžetové knoflíčky.  Zdravotnická technika, schodolezy, schodolez. zkuste taky vojenské hodinky. Ovšem pokud chcete opravdu unikátní dárek, pak doporučujeme tyto mechanické hodinky. Ve světě krásných vlasů budete za hvězdu s produkty od dámské paruky. Můžeme Vám pomoci vyřídit dotace na schodolez. Zkuste nového koníčka, co takhle rýžování zlata? Je to bomba!

Dotaz na prodejce